Beauraing

Matka Boża objawiła się w Beauraing ponad 30 razy. Pierwszy objawiła się 19 listopada 1932 r., a ostatni 3 stycznia 1933 r. 23 grudnia każde z dzieci otrzymało przesłanie. Matka Boża powiedziała: Chcę, aby został tutaj wybudowany kościół, aby ludzie mogli tutaj pielgrzymować. Maryja obiecała również: Ja nawrócę grzeszników. W Beauraing Maryję nazwano Matką ze złotym sercem.

Dzieci, w tym mała Gilberte, stały przy drzwiach szkoły, kiedy zaskoczyło je niespotykane zjawisko.

Podczas 33 objawień w Beauraing Maryja przekazała kilka ważnych orędzi.

Nawrócę grzeszników - usłyszały dzieci pewnego dnia.

Pierwszy raz objawiła się 19 listopada 1932 r., a ostatni 3 stycznia 1933 r.

Podczas czwartego objawienia, Matka Boża poruszyła się w kierunku nowego budynku, gdzie mieszkały siostry zakonne i pozostała tam nad krzakiem głogu. Otworzyła swoje ręce na powitanie, uśmiechnęła się i zniknęła.

Wszystkie objawienia w Beauraing zdarzyły się wieczorem, co spowodowało, że wiele osób było obecnych.

Przez pierwsze dni Matka Boża wydawała się oczekiwać na dzieci i objawiała się im, gdy odmawiali różaniec. Kilkaset osób modliło się gorliwie razem z nimi w ciszy.

8 grudnia, wcześnie rano, duża liczba ludzi uczestniczyła w spowiedzi, wiele z tych osób szczerze się nawracało. Ogromna liczba ludzi przystąpiła do Komunii św. Po Mszy św. odbyła się procesja do krzaku głogu, gdzie ukazywała się Maryja. Modlitwy trwały do rana. O godz. 6 rano przyjechały dzieci i krzyknęły: Ona jest tutaj! Wszyscy upadli na kolana, odmawiając Zdrowaś Maryjo i prosili, aby Matka Boża przemówiła. Ale Maryja nic nie mówiła, tylko się uśmiechała i była widoczna przez czas objawienia.

Sześciu lekarzy przeprowadziło testy. Zgodzili się jednomyślnie, że dzieci były w stanie całkowitej ekstazy.

Dzieci były przepytywane osobno, ale nie było żadnej różnicy w tym, co mówiły. Maryja również wyznała, kim jest: Ja jestem Niepokalaną Panną.

23 grudnia w Beauraing Matka Boża powiedziała: Chcę, aby został tutaj wybudowany kościół, aby ludzie mogli tutaj pielgrzymować.

29 grudnia Fernande usłyszała słowa Maryi: Módl się, módl się dużo! Jej mała siostra usłyszała 1 stycznia: Módl się zawsze. I potem, 2 stycznia Matka Boża rzekła: Jutro powiem każdemu z was coś szczególnego.

Dzień 3 stycznia był ostatnim dniem objawień i najważniejszym, ze względu na przekazywane treści. Albert otrzymał tajemnicę, której nigdy nie ujawnił, a jego mała siostra Gilberte otrzymała od Matki Bożej następujące przesłanie: Ja nawrócę grzeszników. Do Andree powiedziała: Ja jestem Królową nieba i Matką Boga; módl się zawsze.

Do Fernande, która jako pierwsza zauważyła Matkę Bożą i od tego momentu kontynuowała modlitwę przez dłuższy okres czasu, powiedziała w następujący sposób: Czy kochasz Mojego Syna? Czy kochasz mnie? Poświęć się dla mnie!.

Podczas objawień, które wydarzyły się po 29 grudnia, dzieci cały czas widziały "Serce otoczone przez promienie światła". Dlatego ludzie nazywają Maryję "Matką ze Złotym Sercem".