Wsparcie

 

My dla Maryi - Maryja dla nas

Odnowiony Maryjny portal  wystartował w dniu franciszkańskiego święta - Matki Bożej Królowej Aniołów, 2 sierpnia, dzień po 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wierzymy, że to nie przypadek, że to sama Matka Najświętsza jakby się pod tym przedsięwzięciem podpisała i będzie czuwała nad tym, by Jej portal stawał się pożytecznym dla szerzenia kultury Maryjnej w sieci, a przez Internet - po całym świecie.

W tym kontekście historycznym, w którym znalazła się nasza Ojczyzna, odczytujemy ten czas i dzień jako pewne wytyczne naszej Królowej, Królowej naszej Ojczyzny, że nie można oddzielić kultury Maryjnej od polskości, a wręcz podobnie jak Bohaterowie Sierpnia '44 dali heroiczne świadectwo walki o wolność i niepodległość Ojczyzny, tak i ten portal ma budować duchowość Maryjną w sercach wszystkich Polaków, by Polska nie zginęła i powstała z barłogu absurdalnych i nieludzkich ideologii.

Polko i Polaku, pragniemy kultywować i rozwijać w naszej Ojczyźnie Maryjnego ducha Narodu, ukazywać jego Maryjne dziedzictwo i wytyczać nowe ścieżki rycerskiej służby pod sztandarem Królowej naszej i Hetmanki.

Dzięki współpracy z agencją reklamową MEDIA ESSENCE, specjalizującą się także w projektowaniu serwisów dla parafii i instytucji kościelnych, jak również wielu naszych Darczyńców, którzy jednorazowo lub regularnie wspierają rozwój portalu, udało się uruchomić ten Maryjny portal, który możesz wspierać w dowolnej formie, czy to przez modlitwę i rozwijanie własnej duchowości Maryjnej, czy to przez współtworzenie tego portalu - szczególnie przez prowadzenie "MBlogów" w tzw. Strefie Maryjnych, jak też finansowo, aby odnowiony portal mógł dalej rozwijać się, stąd zwracamy się z ogromną prośbą o dofinansowanie tej inwestycji.

Podaj adres e-mail i wybierz kwotę

Uwaga: klikając na jeden z powyższych przycisków z kwotą darowizny, zostaniesz przekierowany na stronę "FORMULARZ ZAMÓWIENIA" Przelewy24, by bezpiecznie sfinalizować transakcję. Twoje wsparcie wpłynie na konto Fundacji Niepokalanej, z której funduszy jest finansowane przedsięwzięcie rozwoju portalu maryjni.pl

Numer konta bankowego Fundacji:

  • Bank BNP PARIBAS nr 29 1600 1462 1888 6968 5000 0001
  • Bank PEKAO S.A. nr 36 1240 1822 1111 0010 6328 5056

Dzięki Waszemu wsparciu portal może się rozwijać, poprawiać, aby łatwiej można było znaleźć interesujące nas treści, jak też będzie można go współtworzyć, a tym samym przyczynić się do szerzenia kultury Maryjnej, poprzez prowadzenie bloga w "Strefie Maryjnych".

O. Piotr M. Lenart, administrator portalu maryjni.pl, członek Rady Fundacji Niepokalanej

Teresa Michałek, prezes Fundacji Niepokalanej