Anielska Modlitwa o uzdrowienie pandemia Świadectwo
Święci Archaniołowie
Edyta Maria Autor: Edyta Maria
Data: 29.09.2022

Święci Archaniołowie

29 września Kościół wspomina świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Anioły jako stworzenia duchowe posiadają rozum i wolę. Są stworzeniami osobowymi i nieśmiertelnymi. Ze swej istoty są różne od ludzi. Nie są bogami, ale są doskonalsze od wszystkich stworzeń widzialnych.

W Fatimie anioł wypełniał specjalną misję, daną mu od Boga: pośredniczył w interwencji Nieba na ziemi. Przybył, aby przygotować ludzi na spotkanie z Matką Bożą. Anioł przygotowuje do spotkania z Maryją.

Wiosną 1916 r. anioł ukazał się Hiacyncie, Franciszkowi i Łucji po raz pierwszy. Wysłannik z Nieba powiedział do dzieci: "Nie bójcie się. Jestem Aniołem Pokoju. Módlcie się razem ze mną". Anioł uklęknął i pochylił głowę aż do ziemi. Dzieci, porwane nadprzyrodzoną siłą, uczyniły to samo, powtarzając słowa modlitwy wypowiadane przez anioła:

O Boże mój, wierzę w Ciebie,
uwielbiam Ciebie,
ufam Tobie i miłuję Ciebie.

Proszę Cię o przebaczenie dla tych,
którzy w Ciebie nie wierzą,
Ciebie nie uwielbiają,
Tobie nie ufają i Ciebie nie miłują.

Gdy słowa modlitwy powtórzone zostały trzy razy, anioł powstał i powiedział do małych pastuszków: "Tak się módlcie. Serca Jezusa i Maryi są czułe na głos waszych błagań".

Św. Michał Archanioł był pierwszym egzorcystą, który wypędził Lucyfera z Królestwa Niebieskiego. "Któż, jak Bóg!" Biskup Alfonso Puccinelli 22 września 1656 r. o świcie, podczas modlitwy w pokoju pałacu biskupiego w Monte Sant’ Angelo, usłyszał jakby trzęsienie ziemi. W olśniewającym blasku ukazał mu się św. Michał, polecając mu poświęcić kamyki pochodzące z groty, na których ma być wyżłobiony znak krzyża i dwie litery M. A. (Michał Archanioł). Według słów Archanioła, ktokolwiek będzie posiadał i ze czcią przechowywał taki kamyk, uchroni się od choroby.

W moim i mojej rodziny przypadku ten kamyk uchronił nas od ciężkiej choroby, trwającej pandemii. Myślę, że wszystkie aspekty anielskiego świata powinny prowadzić nas do głębokiej miłości, nawrócenia i wdzięczności dla wszystkich aniołów świętych, ponieważ wzywane przez nas naprawdę nam pomagają.

Zakupiłam ten Relikwiarz z kamykiem z groty https://kjb24.pl/product/kamien-z-groty-objawien-w-oprawie/

https://wydawnictwo.niepokalanow.pl/pl/p/Obrazek-Aniolowie-i-Archaniolowie/820

Komentarze

Dodaj komentarz

Captcha image