Od Adoracji do czynu
Łukasz N Autor: Łukasz N
Data: 01.03.2024

Od Adoracji do czynu

Od kilku miesięcy, podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, przychodziły mi natchnienia o Maryjnym Apostolstwie Trzeźwości. Nie wiedziałem jak do tego się odnieść. Pytałem ludzi Kościoła różnego stanu, aby wysłuchać każdego w tym temacie, szukając światła w temacie Apostolstwa. W między czasie pojawił się temat wyjazdu do Medjugorie. Więc zająłem się organizacją pielgrzymki. Niestety, nie szło najlepiej. W końcu doszedłem do wniosku, że trzeba zrezygnować i odwołać wyjazd. Napisałem rezygnację z pielgrzymki i czekałem, jakie będą konsekwencje z zerwanej umowy. W ciągu kilku minut dostałem telefon z biura podróży, z którym miałem podpisaną umowę. Właściciel biura zapytał, co się dzieje, dlaczego chcę rezygnować? Że Duch Święty powiedział mu, że ma do mnie zadzwonić. Opowiedziałem całą historię, od adoracji do tego momentu jego telefonu. A on powiedział mi tak:

Że tę pielgrzymkę Maryja organizuje, nie ja, że skupiłem się na lokalnej społeczności, a Maryja chcę ludzi z całej Polski i że z tego wyjazdu powstanie Apostolstwo Trzeźwości Królowej Pokoju.

Łzy niedowiarstwa mi popłynęły, bo chciałem po swojemu, za mało ufałem Maryi.

Więc może ciebie, Bracie, Siostro, przez to świadectwo Maryja zaprasza do stworzenia Maryjnego Apostolstwa Trzeźwości Królowej Pokoju, które początek będzie miało właśnie 5 października wyjazdem do Medjugorie.

Serdecznie zapraszamy.

Maryja i jej dzieci!!!

Komentarze

Dodaj komentarz

Captcha image