Anielska Prawda Świadectwo
Matka Boża Anielska mi pomogła
Edyta Maria Autor: Edyta Maria
Data: 29.09.2022

Matka Boża Anielska mi pomogła

W kalendarzu liturgicznym 02.08 obchodzimy święto Matki Bożej Anielskiej.

Tego właśnie dnia miałam pilny wyjazd, autobusem z przesiadką, do miejscowości mi nieznanej. Nie miałam rozkładu jazdy autobusu, więc nie wiedziałam, o której jedzie i o której godzinie wraca. Czekając na przystanku, modliłam się z ufnością do Matki Bożej Anielskiej. I Maryja mi dopomogła.

Pewna miła Pani podeszła na przystanek i oczekiwała na autobus. Po chwili ja podeszłam do niej i przywitałam się. Następnie spytałam czy jedzie do...? Odpowiedziała że tak, więc spytałam, czy zna rozkład busów? W tym czasie podjechał autobus i obie wsiadłyśmy do niego. Usiadłam obok Pani, a ona podała mi karteczkę z rozkładem jazdy. Przez całą drogę, trwającą około 25 minut, rozmawiałyśmy o tym, jak to Matka Boża Anielska pomogła mi w tej podróży, ponieważ zesłała mi "Anioła" w postaci właśnie tej Pani, która bardzo mi pomogła bez problemu dotrzeć na wyznaczone miejsce, dała mi rozkład jazdy oraz także powiedziała mi, na którym przystanku mam wysiąść.
Gdy już wróciłam do domu, opisałam to w swoim Terminarzu i na zakończenie napisałam, że należy być uważnym i z ufnością zanosić nasze prośby do Matki Bożej, jako do osoby żywej, prawdziwej. Wiem, że nie mogę Jej namacalne dotknąć czy objąć, ale przecież, gdy rozmawiam z kimś przez telefon, także nie obejmuję tej osoby, ale słyszę i wiem, że jest. Tak samo jest z Maryją. Dziękuję Jej za to, że jest obecna w moim życiu i że nieustannie mi pomaga.

Módlmy się. Boże, który dałeś nam dostojną Królową Aniołów, władającą w niebie i na ziemi, spraw, byśmy mogli zaznać Jej niezwykłej opieki, gdy pogrążeni w niedoli, wezwiemy Ja tym chwalebnym tytułem. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Polecam serdecznie książkę pod tytułem Ave Maria, papież Franciszek

Z darem modlitwy, Edyta Maria

Komentarze

Dodaj komentarz

Captcha image