Dziesięć Mszy świętych

Akcja Katolicka dla Wiary i Rodziny (Catholic Action for Faith and Family) organizuje 10-dniową modlitwę za wstawiennictwem Matki Bożej z Knock i Matki Bożej Częstochowskiej, w dn. 17-26 sierpnia. Można do niej dołączyć i dodać własne intencje.

Po uroczystości Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny świętujemy kolejne piękne Dni Maryjne: Matki Bożej z Knock  (zarówno 17 sierpnia - nowe święto niedawno ogłoszone przez Watykan, jak i 21 sierpnia - tradycyjne święto Matki Bożej z Knock) i Matki Bożej Częstochowskiej (26 sierpnia). Jednak bardzo niewiele kościołów będzie czcić i szukać wstawiennictwa Najśw. Maryi Panny pod tymi tytułami.

Każdego roku ponad 1,5 miliona pielgrzymów przybywa na modlitwę do sanktuarium Matki Bożej z Knock w Irlandii. Ponad 4,5 miliona pielgrzymów modli się w sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Polsce i ponad 50 tys. w "amerykańskiej Częstochowie" w Doylestown w Pensylwanii. Dlaczego miliony ludzi, zarówno wierzących, jak i niewierzących, gromadzą się w tych sanktuariach maryjnych? Zdecydowana większość przychodzi szukać odpowiedzi na swoje modlitwy, głównie o uzdrowienie (fizyczne, emocjonalne, duchowe, psychologiczne), uzdrowienie relacji z ukochaną osobą lub po prostu dlatego, że są ciekawskimi niewierzącymi.

Jeżeli w tym roku nie możesz być w tych miejscach fizycznie, możesz przekazać Królowej Świata swoje intencje podczas duchowej pielgrzymki do tych dwóch sanktuariów, w których miały miejsce niezliczone odpowiedzi na modlitwy - w tym uzdrowienia i cuda. W ciągu tych dziesięciu dni modlitwy mogą one stać się i Twoim doświadczeniem.

Dziesięć Mszy św., 17-26 sierpnia

Pięć dni Mszy św. i Modlitw do Matki Bożej z Knock, Królowej Irlandii, począwszy od 17 sierpnia, zawierające dni nowego święta 17 sierpnia i tradycyjnego święta 21 sierpnia.

Pięć dni Mszy św. i Modlitw do Matki Bożej Częstochowskiej Królowej Polski, począwszy od 22 sierpnia, zawierające dzień święta 26 sierpnia.

Wystarczy, że przedstawisz swoje intencje, a automatycznie otrzymasz dziesięć dni modlitwy, począwszy od czwartku 17 sierpnia. I proszę dołączyć intencję w intencji kardynała Burke'a, jak również jego nieustannego dobrego zdrowia.

Prześlij swoje intencje / dołącz do 10-dniowej modlitwy

Niech potężne wstawiennictwo Najśw. Maryi Panny będzie źródłem siły dla nas wszystkich.


Catholic Action for Faith and Family
PO Box 910308
San Diego, CA
92191-0308
Email: catholicaction@catholicaction.org