FunJobsy - sezon 3

funjobsy: #oddaniNaMaxa

FunJobsy jako FORMACYJNE SPOTKANIA ON-LINE dla rycerzy Niepokalanej oraz zainteresowanych duchowością maryjną i kolbiańską.

21 września 2023
3 interaktywne spotkanie MI

W czwartki wieczorem na spotkaniach rozmawiamy o Matce Bożej, o byciu rycerzem Niepokalanej, modlimy się do Matki Bożej wykorzystując całe bogactwo modlitw, które można znaleźć na stronach MARYJNI.PL, jak również dzielimy się tym, jak działać dziś jako rycerze Niepokalanej.

Sezon 3 spotkań pomaga w pogłębianiu rycerskiego zaangażowania (ewangelizacji w duchu Rycerstwa Niepokalanej) oraz coraz bardziej świadomego oddania się Niepokalanej..

Co drugie spotkanie prowadzi o. Jerzy Szyran z Niepokalanowa - moralista, autor wielu książek z teologii moralnej i nie tylko, który będzie mówił na temat "całości życia katolickiego w nowej formie", jak określił Rycerstwo Niepokalanej św. Maksymilian Kolbe.

Dołącz do spotkania:

DISCORD - kanał tekstowy: discord.gg/x4pBwyqmA7

DISCORD - kanał głosowy/wideo: discord.gg/mQUvX9P2C9
Oglądaj na:

YouTube/FundacjaNiepokalanej: Playlista LIVE (Archiwum)


FunJob - skrót od "prace (j.ang. job) Fundacji", określa wszelkie przedsięwzięcia, spotkania, zadania, warsztaty, akcje i inne działania podejmowane przez Fundację Niepokalanej lub w imieniu Fundacji Niepokalanej.