Polska Społeczność Maryjna

Polska Społeczność Maryjna

Serwis chwilowo niedostępny. Zapraszamy później.

My dla Maryi - Maryja dla nas


Po 12 latach, odkąd Maryjny portal wystartował w sieci, zdecydowaliśmy się go odnowić i uczynić jeszcze bardziej pożytecznym dla szerzenia kultury Maryjnej w sieci, a przez Internet - na całym świecie.


Dotychczas administrowaniem i zarządzaniem portalem zajmowała się jedna osoba, franciszkanin z Niepokalanowa, mający też różne inne obowiązki i zadania w klasztorze, wydawnictwie Ojców Franciszkanów, Rycerstwie Niepokalanej i Fundacji Niepokalanej. Przy pomocy kilku współpracowników (dokł. dwóch osób), portal powoli wzbogacał się o nowe treści, dzięki czemu zyskał wysoką pozycję w wyszukiwarkach oraz sporą liczbę osób odwiedzających i korzystających z serwisów portalu.


Od wielu lat były podejmowane próby modernizacji skryptów portalu, ale bez powodzenia. Dlatego zdecydowaliśmy się powierzyć tę modernizację agencji reklamowej MEDIA ESSENCE, specjalizującej się także w projektowaniu serwisów dla parafii i instytucji kościelnych. Jednak, jak na nasze możliwości, jest to dość kosztowna inwestycja.


Pragniemy, aby odnowiony portal mógł być dostępny jeszcze w maju, miesiącu Maryjnym, stąd zwracamy się z ogromną prośbą o dofinansowanie tej inwestycji.


Wsparcie modernizacji maryjni.pl


Uwaga: klikając powyższy link, zostaniesz przekierowany na stronę "FORMULARZ ZAMÓWIENIA" Przelewy24, by bezpiecznie sfinalizować transakcję. Twoje wsparcie wpłynie na konto Fundacji Niepokalanej, z której funduszy jest finansowane przedsięwzięcie modernizacji portalu maryjni.pl

Numer konta bankowego Fundacji:
Bank PEKAO S.A. nr 36 1240 1822 1111 0010 6328 5056


Docelowo musimy zebrać 15 000 zł (piętnaście tysięcy). Dzięki temu portal stanie się responsywny (dostosowany do różnych urządzeń: komputerów, tabletów, smartfonów), łatwiej będzie można znaleźć interesujące nas treści, jak też będzie można go współtworzyć, a tym samym przyczynić się do szerzenia kultury Maryjnej, poprzez prowadzenie bloga w "Strefie Maryjnych".


O. Piotr M. Lenart, administrator portalu maryjni.pl, członek Rady Fundacji Niepokalanej, wiceprezes narodowy MI


Teresa Michałek, prezes Fundacji Niepokalanej


Powered by PHPFusion Copyright © 2022 PHP Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
1.263.962 unikalnych wizyt