Maryjne

20 listopad 2014

Niedziela Krucjatowa w Łomży

Czytaj więcej · 0 komentarzy · 7652 czytań ·Drukuj

W Łomży 30 listopada 2014 w niedzielę, w parafii św. Andrzeja Boboli, odbędzie się Niedziela Krucjatowa.

Ogłoszenia

04 listopad 2014

11 listopada otaczamy Sejm RP Różańcem Świętym

Czytaj więcej · 0 komentarzy · 15919 czytań ·Drukuj

O nawrócenie rządzących, by przestali walczyć z Bogiem i Jego Najświętszą Matką Królową Polski, by w naszych rodzinach zachowane zostały święte i Boże zasady naszej kultury i cywilizacji.

Maryjne

01 listopad 2014

Między USA a Meksykiem

Czytaj więcej · 0 komentarzy · 9262 czytań ·Drukuj

W uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada 2014 kończy się II etap historycznej pielgrzymki Ikony Częstochowskiej "Od Oceanu do Oceanu" przez świat w obronie życia przez Stany Zjednoczone i Kanadę. Matka Boża przewędrowała przez kontynent północnoamerykański prawie 85 tys.

Maryjne

22 październik 2014

Licheń powitał kopię Obrazu Jasnogórskiego

Czytaj więcej · 0 komentarzy · 11872 czytań ·Drukuj

Kopia obrazu Matki Bożej Częstochowskiej podarowana zakonom męskim w Polsce przez Prymasa Tysiąclecia, Stefana kard. Wyszyńskiego, 17 października zawitała do Lichenia. W ten sposób w diecezji włocławskiej rozpoczęła się peregrynacja kopii jasnogórskiego obrazu związana z duchowym przygotowaniem zakonników do przeżywania Roku Życia Zakonnego.

Maryjne

11 październik 2014

Niepokalanów: Konferencja Mariologiczna

Czytaj więcej · 0 komentarzy · 10547 czytań ·Drukuj

Instytut Maryjno-Kolbiański "Kolbianum" w Niepokalanowie zorganizował Międzynarodową Konferencję Mariologiczną pod hasłem Wszystko postawiłem na Maryję. NMP z życiu i nauczaniu Czcigodnego Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Maryjne

07 październik 2014

7 października: NMP Różańcowej

Czytaj więcej · 0 komentarzy · 8511 czytań ·Drukuj

NMP Różańcowej. Maryjo, Królowo Różańca świętego - módl się za nami! Dlaczego Różaniec jest tak ważny i dlaczego jest nazywany rycerską bronią - październikowym numerze "Rycerza Niepokalanej"

Maryjne

01 październik 2014

Różańcowy miesiąc

Czytaj więcej · 0 komentarzy · 8812 czytań ·Drukuj

TEN MIESIĄC NALEŻY DO NIEJ! Rozważania różańcowe pisane specjalnie dla Was - POBIERAJCIE & UDOSTĘPNIAJCIE - wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby...

Maryjne

30 wrzesień 2014

Częstochowa: Ikona Maryjna w życiu Kościoła

Czytaj więcej · 0 komentarzy · 10319 czytań ·Drukuj

W Częstochowie w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego odbyło się sympozjum mariologiczne oraz zebranie plenarne Polskiego Towarzystwa Mariologicznego. W spotkaniu tym uczestniczyli także kustosze sanktuariów polskich oraz goście z zagranicy.

Maryjne

18 wrzesień 2014

Biografia Matki Bożej

Czytaj więcej · 0 komentarzy · 10232 czytań ·Drukuj

Biografia Matki Bożej to opowieść o życiu niezwykłej kobiety, która doświadczyła radości Zwiastowania, bólu śmierci własnego Dziecka, a w końcu chwały Wniebowzięcia. To historia najlepszej Nauczycielki wiary, która na każdym kroku mówiła Bogu "tak".

Maryjne

03 wrzesień 2014

"Mary's Land. Ziemia Maryi" od 5 września w polskich kinach

Czytaj więcej · 0 komentarzy · 14068 czytań ·Drukuj

"Film został stworzony, by nieść przesłanie Maryi" - tak o Mary's Land mówi Andrzej Sobczyk z Domu Wydawniczego Rafael, który jest dystrybutorem filmu w Polsce. Dokument opowiadający o ludziach, którzy twierdzą, że doświadczyli bezpośredniego kontaktu z Maryją wchodzi na ekrany polskich kin 5 września.

Maryjne

01 wrzesień 2014

Podaruj Mamie sukienkę

Czytaj więcej · 0 komentarzy · 9130 czytań ·Drukuj

Złóż wotum wdzięczności za 370 lat pobytu cudownego obrazu Matki Bożej Pani Ziemi Żywieckiej w Rychwałdzie.   W związku z renowacją cudownego obrazu Matki Bożej Rychwałdzkiej zbieramy fundusze na nasz dar - wotum wdzięczności za liczne łaski i cuda wypraszane przez Panią Ziemi Żywieckiej.

Wspomóż nas

wesprzyj serwis