Modlitwy maryjne

25 listopad 2019

Miłosierna Matko kochającego Boga

0 komentarzy · 56 czytań · Drukuj

Któraś zrodziła Źródło Nieśmiertelności, Najświetsza Pani, Matko Boga, Światło w ciemnościach mojej duszy, moja Nadziejo i Obrono, Ucieczko, Pociecho i Radości moja - dzięki Ci składam, bo choć niegodny, stałem się uczestnikiem Nieskalanego Ciała i bezcennej Krwi Syna Twego.

Któraś zrodziła prawdziwą Światłość świata, rozjaśnij duchowe oczy mego serca. Któraś zrodziła Źródło Nieśmiertelności, obdarz mnie życiem, który jestem umarły w grzechu. O Miłosierna Matko kochającego Boga, zmiłuj sie nade mną i wlej w moje serce skruchę i żal, myślom daj pokorę i uwolnij od prób, które mnie osaczają.

Uczyń mnie godnym, bym do ostatniego tchnienia mógł przyjmować, i nie był potępiony, dla zbawienia mej duszy i ciała mego łaskę uświęcenia, która płynie z najczystszych tajemnic Twych.

Daj mi łzy skruchy i uznania swoich grzechów, abym śpiewać mógł Tobie pieśń pochwalną i wysławiał Cię przez wszystkie dni mego życia, jesteś bowiem błogosławiona i uwielbiona przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Modlitwy maryjne

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

:hmmm Ciekawe... Nie wiem, czy maryjni.pl nie powinni dostawać jakichś "profitów" za udostępnianie na swych stronach komercyjnych ogłoszeń ? Może wtedy choć po części zwróciłyby się koszty utrzymania serwera i domeny... :D
Admin · 28-11-2010 09:36