Modlitwy maryjne

25 listopad 2019

Miłosierna Matko kochającego Boga

0 komentarzy · 287 czytań · Drukuj

Któraś zrodziła Źródło Nieśmiertelności, Najświetsza Pani, Matko Boga, Światło w ciemnościach mojej duszy, moja Nadziejo i Obrono, Ucieczko, Pociecho i Radości moja - dzięki Ci składam, bo choć niegodny, stałem się uczestnikiem Nieskalanego Ciała i bezcennej Krwi Syna Twego.

Któraś zrodziła prawdziwą Światłość świata, rozjaśnij duchowe oczy mego serca. Któraś zrodziła Źródło Nieśmiertelności, obdarz mnie życiem, który jestem umarły w grzechu. O Miłosierna Matko kochającego Boga, zmiłuj sie nade mną i wlej w moje serce skruchę i żal, myślom daj pokorę i uwolnij od prób, które mnie osaczają.

Uczyń mnie godnym, bym do ostatniego tchnienia mógł przyjmować, i nie był potępiony, dla zbawienia mej duszy i ciała mego łaskę uświęcenia, która płynie z najczystszych tajemnic Twych.

Daj mi łzy skruchy i uznania swoich grzechów, abym śpiewać mógł Tobie pieśń pochwalną i wysławiał Cię przez wszystkie dni mego życia, jesteś bowiem błogosławiona i uwielbiona przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Modlitwy maryjne

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

Jak mówi święty Ludwik Maria Grignion de Montfort: Maryja, Najświętsza Matka Boża, jest największą nieprzyjaciółką, jaką Bóg przeciwstawił szatanowi. Bóg dał Maryi tak wielką władzę nad nim, że jak często sam zmuszony był wyznać przez usta opętanych, więcej boi się jednego Jej westchnienia za jakąś duszą niż modlitw wszystkich świętych; więcej boi się jednej Jej groźby niż wszelkich innych mąk....
Ryta · 15-06-2010 21:01