Modlitwy maryjne

07 styczeń 2013

Do Matki Pięknej Miłości

0 komentarzy · 14295 czytań · Drukuj

Piękno jest tym, co najbardziej widoczne, miłość jest tym, co najbardziej ukryte. Lecz miłość staje się widoczna w ofierze, a nawet nigdy i nic nie jest tak widoczne jak ona wtedy.

Maryjo, nie wiemy, jak wyglądałaś, choć przyjmujemy powszechnie, że byłaś piękna. Wiemy na pewno, że kochałaś pięknie, bezinteresownie, ofiarnie. W ten sposób kochałaś swoich bliskich od nawiedzenia Elżbiety do godów w Kanie. W ten sposób kochałaś swego Boga i Syna, Dawcę Twej Pięknej Miłości. Kochałaś w ten sposób od Nazaretu i Betlejem, aż po krzyż, po Golgotę.

Matko Pięknej Miłości, naucz nas pięknie kochać! Matko bezinteresownego daru, wprowadź nas w swoją ofiarę, przez Twoje wielkoduszne "fiat". Amen.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Modlitwy maryjne

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

Po Soborze Watykańskim II możemy dowiedzieć się o objawieniach prywatnych, jeszcze przed uznaniem ich przez Kościół. Dyskutujemy o objawieniach, które mogą nas dotyczyć, o które się niemal ocieramy. Pozwala nam to zrozumieć transcendencję, w którą wchodzimy dzięki posłudze kapłanów. Życie Jana Pawła II mimo wielu przekazów medialnych dopiero dzisiaj odkrywamy. Pomagają nam w tym publikacje taki...
shk15 · 08-05-2010 03:31