Ogłoszenia

08 luty 2018

Nowenna Niepodległości

0 komentarzy · 1928 czytań ·Drukuj
Nowenna Niepodległości

W tym roku obchodzimy 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. To doskonała okazja, aby podziękować Bogu za ten czas.

Wierząc, że Chrystus - Zbawiciel wszystkich narodów świata, czuwa nad narodem polskim i nieustannie mu błogosławi, a także ufając w matczyne wstawiennictwo Maryi, Niepokalanej Królowej Polski, pragniemy w stulecie odzyskania niepodległości zanieść do Serca Jezusowego modlitewną nowennę i przez dziewięć miesięcy dziękować za dar wolności oraz wypraszać wszelkie łaski dla naszego narodu.

Zachęcamy do wspólnej modlitwy wszystkich, którym dobro i pomyślność Ojczyzny leżą na sercu. Wspólnie stworzymy prawdziwą Nowennę Niepodległości i otoczymy modlitwą cały nasz kraj.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

Wybrany na drugą kadencję Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski - abp. Józef Michalik w wywiadzie udzielonym "Gościowi Niedzielnemu" stwierdził, że maryjność polskiego Kościoła jest iskrą, którą trzeba wykorzystać. Cytuję fragment wywiadu. Ks. Gancarczyk: Jak za pięć lat będzie wyglądał Kościół w Polsce? Abp. Michalik: Jestem pełen nadziei, że będzie to Kościół żywy, Kościół, kt...
mlody_tobiasz · 19-03-2009 21:26