Wiadomości

04 kwiecień 2015

Alleluja, Jezus żyje!

0 komentarzy · 14893 czytań ·Drukuj
Alleluja, Jezus żyje!

Przerażająca bezradność, poczucie krzywdy i niesprawiedliwości, żal i strach przed tymi, którzy mają władzę i mogą z niej skorzystać – te wszystkie uczucia, które być może wypełniają niejedno ludzkie serce, nie były także obce uczniom Jezusa, kiedy pojmano ich Mistrza, osądzono, skazano, wyszydzono i zamordowano na krzyżu. Pozbawieni nadziei, a jednak trzymali się razem - chociaż za zamkniętymi drzwiami - w miejscu, w którym tę nadzieję pozostawili, w Wieczerniku. A jednak nadszedł ten jedyny w dziejach świata poranek - Poranek Wielkanocny, po którym już nic nie było takie samo, jak wcześniej.

Niech Maryja, Matka Chrystusa Zmartwychwstałego, wyprasza Wam wszystkim łaskę niezachwianej nadziei zwycięstwa dobra nad złem, miłości nad nienawiścią, życia nad śmiercią!

maryjni.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

krzysztof napisał(a): Nie wiem czemu, może dlatego, że wprowadzili Komunię św. na stojąco, a to jest grzech, przestałem czuć ciepło po przyjęciu Komunii św. ... A to ciekawe. Mógłbys uprzejmie mi wytłumaczyć, na jakiej podstawie twierdzisz, że Komunia Sw. przyjmowana na stojąco jest grzechem. Które z Bożych Przykazań przekraczamy? A Komunia Sw. na rękę też jest grzechem?
Rycerz KoC · 03-04-2012 05:01

Reklamy Google