Ogłoszenia

23 maj 2014

Msza święta za Ojczyznę i pierwszy białostocki Pokutny Marsz Różańcowy

0 komentarzy · 8962 czytań ·Drukuj

W Białymstoku, w niedzielę, 25 maja 2014 r. po Mszy świętej za Ojczyznę o godz. 18 wyruszy procesja pod hasłem: Z Maryją Królową Polski wierni Bogu, Krzyżowi, Ewangelii, Ojczyźnie.

 

Procesja z niesionym przez wiernych krzyżem i dużym różańcem przejdzie z kościoła św. Kazimierza Królewicza ulicami Kasztanową, Dziesięciny do ul. Andersa pod Pomnik Obrońców Białegostoku w 1920 r.

Współorganizatorem wraz z Parafią św. Kazimierza Królewicza - Patrona Polski (Korony i Litwy) - jest Krucjata Różańcowa za Ojczyznę. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które ma charakter religijno-patriotyczny.

Prosimy o przyniesienie ze sobą flag narodowych i papieskich.

Tadeusz Rosiński, Białystok
krucjatarozancowazaojczyzne.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

Niektórzy nie wierzą, że Matka Boża jest święta - jak jehowi. A ja mówię, że Bóg nic nie wleje do nieświętego naczynia... Matka Boża była, jest i będzie czystym naczyniem, dlatego Bóg wlał do naczynia świętego świętość Zbawiciela, Jezusa Chrystusa. Matkę Bożą czczę i kocham, daję temu wyraz w modlitwie, chodząc do kościoła, żegnając się przed każdą kapliczką, kościołem, krzyżem. Matkę Bożą trze...
Janusz55 · 05-03-2010 16:15