Ogłoszenia

23 maj 2014

Msza święta za Ojczyznę i pierwszy białostocki Pokutny Marsz Różańcowy

0 komentarzy · 8145 czytań ·Drukuj

W Białymstoku, w niedzielę, 25 maja 2014 r. po Mszy świętej za Ojczyznę o godz. 18 wyruszy procesja pod hasłem: Z Maryją Królową Polski wierni Bogu, Krzyżowi, Ewangelii, Ojczyźnie.

 

Procesja z niesionym przez wiernych krzyżem i dużym różańcem przejdzie z kościoła św. Kazimierza Królewicza ulicami Kasztanową, Dziesięciny do ul. Andersa pod Pomnik Obrońców Białegostoku w 1920 r.

Współorganizatorem wraz z Parafią św. Kazimierza Królewicza - Patrona Polski (Korony i Litwy) - jest Krucjata Różańcowa za Ojczyznę. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które ma charakter religijno-patriotyczny.

Prosimy o przyniesienie ze sobą flag narodowych i papieskich.

Tadeusz Rosiński, Białystok
krucjatarozancowazaojczyzne.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

Ja wiem, że jest tragicznie z dorastającą młodzieżą. Katecheza poważnie traktowana jest od sakramentu do sakramentu. Ale na katechezie w liceum mojej córki ksiądz puszczał filmy i nic więcej. Żeby jeszcze wartościowe. Masakra. Myślę, że tak jak ostatni papieże kończyli swe wypowiedzi, odnosząc się do Maryi, tak można każdą katechezę kończyć nawiązaniem do Maryi. Są pisma katolickie, które po...
shk15 · 18-05-2010 11:58

Reklamy Google