Dyskusje

28.01.2014

Zatrzymajmy rezolucję forsującą homoadopcję

0 komentarzy · 20369 czytań ·Drukuj
Zatrzymajmy rezolucję forsującą homoadopcję

Kilka dni temu poprosiliśmy Państwa o wspólne działanie w celu zatrzymania raportu Parlamentu Europejskiego forsującego homoadopcję i inne - groźne dla dzieci - przywileje grup LGBTI.

http://www.citizengo.org/pl/3107-zatrzymaj-rezolucje-forsujaca-homoadopcje-w-calej-ue

W krótkim czasie aktywni obywatele zaangażowani w akcję CitizenGO wysłali 74 289 wiadomości (w tym 33 558 wiadomości w języku polskim!) z prośbą o to, aby posłowie do PE nie przyjęli tego ideologicznego raportu.

Tak wielka mobilizacja nie mogła zostać niezauważona! Autorka raportu, Ulrike Lunacek, napisała wiadomość skierowaną do posłów do PE z informacją o tym, że ta sama grupa obywateli zaangażowanych w platformę CitizenGO, która spowodowała odrzucenie rezolucji promującej aborcję i permisywną edukację seksualną, działa obecnie przeciwko jej raportowi. Autorka próbuje ukryć fakt, że głównym celem raportu jest uprzywilejowanie grup LGBTI, z homoadopcją włącznie.

Pokażmy naszą siłę i rozmach działania! Złożone przez nas podpisy już są u europosłów i pokazują nasze zaangażowanie w celu ochrony dzieci przed homoadopcją i innymi groźnymi przywilejami dla grup LGBTI. W takich walkach liczby mają kluczowe znaczenie. Zachęćmy znajomych do podpisania się pod petycją!

http://www.citizengo.org/pl/3107-zatrzymaj-rezolucje-forsujaca-homoadopcje-w-calej-ue

----

4 lutego 2014 r. Parlament Europejski będzie głosował nad przyjęciem rezolucji (tzw. Raport Lunacek - polska wersja raportu oraz jeszcze bardziej radykalne poprawki do raportu) postulującej przyznanie szerokich przywilejów osobom homoseksualnym, biseksualnym, transseksualnym i interseksualnym (LGBTI) w kwestii adopcji dzieci, wykonywania zawodów pedagogicznych, zawierania związków małżeńskich etc.

Podpisując petycję możemy przyczynić się do odrzucenia tej rezolucji!

http://citizengo.org/pl/3107-zatrzymaj-rezolucje-forsujaca-homoadopcje-w-calej-ue

Po fiasku rezolucji promującej aborcję odrzuconej przez Parlament Europejski 10 grudnia 2013 r. przewagą tylko 7 głosów, lobby LGBTI nie ustaje w wysiłkach, aby przez system prawny narzucić swą wizję życia i świata całemu społeczeństwu. Już 4 lutego 2014 r. pod obrady Parlamentu Europejskiego trafi projekt rezolucji pt. Raport Lunacek, który pod pretekstem niedyskryminacji, chce postawić osoby LGBTI ponad prawem i obdarować nieracjonalnymi przywilejami, tj. umożliwić homoadopcję, wpływ na program nauczania szkolnego wolny od jakiejkolwiek kontroli społecznej,obsadzanie w roli pedagogów i nauczycieli oraz dopuścić"małżeństwa» homoseksualne.

Małżeństwa homoseksualne i homoadopcja w majestacie prawa nie śniły się większości Francuzów. Faktem jest jednak, że parę miesięcy temu w 2013 r. Francja stała się dwunastym krajem w Europie dopuszczającym adopcję przez osoby homoseksualne (inne państwa to: Wielka Brytania, Hiszpania, Belgia, Holandia, Dania, Szwecja i Norwegia, Finlandia, Niemcy, Szwajcaria i Słowenia).

Czy Polacy zgodzą się na te skutki? Wyraźmy nasz protest już dziś!

http://citizengo.org/pl/3107-zatrzymaj-rezolucje-forsujaca-homoadopcje-w-calej-ue

Nasza petycja (tak jak petycja odnośnie Raportu Estreli sprzed miesiąca) dotrze do europosłów kluczowych dla sukcesu głosowania. Poprzednie kampanie mailowe dotyczące rezolucji promującej aborcję przyczyniły się do przekonania niezdecydowanych posłów.

Powtórzmy tę wielką mobilizację!

Zaprośmy do działania przyjaciół i znajomych! Więcej informacji: http://citizengo.org/pl/3107-zatrzymaj-rezolucje-forsujaca-homoadopcje-w-calej-ue.

Serdecznie pozdrawiam,

Magdalena Korzekwa
Polish Campaigns Manager z Zespołem CitizenGO

P.S. Dwa dni przed głosowaniem Parlamentu Europejskiego w całej Europie (m.in. w Madrycie, Paryżu, Brukseli i Rzymie) odbędą się manifestacje w obronie dzieci, rodziny oraz przeciwko Raportowi Lunacek. Zapraszamy na Protest w Obronie Dzieci 2 lutego 2014 r. o godz. 12:00 na Pl. Zamkowym w Warszawie oraz na fanpage na facebooku.

-----

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli, dla których ważna jest ochrona życia człowieka, rodziny i wolności.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspomóż nas

wesprzyj serwis