Opinie

27 marzec 2012

Błękitna Polska pod sztandarem Maryi

0 komentarzy · 11140 czytań ·Drukuj

Na Zjeździe Katolickiej Polski, który odbędzie się 28 kwietnia br. w Warszawie, Ruch Błękitna Polska chce przedstawić obywatelski projekt ustawy o ochronie religii katolickiej, a także powołać komitet odpowiedzialny za wdrożenie odpowiednich procedur. Kolor błękitny, pojawiający się w nazwie nowego ruchu, ma symbolizować powierzenie całej inicjatywy Maryi.

Jak poinformowali organizatorzy, Komitet "Błękitna Polska" wraz ze Stowarzyszeniem Unum Principium złoży też do warszawskiej prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez posła Janusza Palikota, który w dzisiejszej rozmowie z dziennikarką Radia "Zet" użył słów powszechnie uchodzących za obraźliwe w stosunku do Przewodniczącego Episkopatu Polski abp. Józefa Michalika.

Wyraź swą opinię o inicjatywie "Błękitna Polska".

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

świetnie, dzieki za odpowiedź, ale ja tu chyba czegoś nie rozumiem, forum jest formą dyskusji, a wy zamiast dyskutować, wklejacie jakieś fragmenty tekstów nawet nie optarzywszy ich własnym komentarzem - cytaty są owszem ubogacające, ale mają sens tylko wtedy gdy się doda do nich swoją własną wypowiedź, wybaczcie te uszczypliwość ale uważam, że taka forma dyskusji - cytatem na cytat nie do końca...
mimaksio · 21-04-2010 22:07