Publikacje maryjne

18.09.2014

Maryja jest specjalistką w walce ze złem

0 komentarzy · 11499 czytań · Drukuj

Maryja jest specjalistką w walce ze złem

O filmie Mary"s Land. Ziemia Maryi opowiada Andrzej Sobczyk z Rafael Film, który jest dystrybutorem filmu w Polsce.

Ziemia Maryi to pierwszy film, który Rafael Film wprowadza na duży ekran. Jakie znaczenie dla kin ma treść filmu?

Andrzej Sobczyk: Jeżeli film się po prostu podoba i kino wie, że znajdzie na niego odbiorców w swojej okolicy, to decyduje się go wyświetlać u siebie. Po wakacjach jest duża konkurencja między filmami, więc w niektórych kinach z powodów czysto biznesowych było trudno go ulokować. W takich przypadkach często wpływają na kina działania zwykłych ludzi, którzy dopytują czy w danym miejscu film będzie wyświetlany. Były też miejsca, w których chciano zablokować Mary's Land ze względów ideologicznych - to dla mnie znak, że to dobry film.

Powodzenie Ziemi Maryi w Polsce zostawiam w rękach Bożych. Wierzę, że nie bez powodu trafił do Polski, nie bez powodu w tym czasie.

A propos czasu. Czy to Wy zdecydowaliście, kiedy film wchodzi do kin?...

Całą rozmowę publikuje miesięcznik "Rycerz Niepokalanej" - www.rycerzniepokalanej.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Publikacje maryjne

 • Bernadetta. Cud w Lourdes

  Poruszająca opowieść o cudownych objawieniach, które odmieniły życie tysięcy ludzi.
 • Cud nad Odrą
  Tryumf Maryi - Cud nad OdrąTryumf Królowej Różańca Świętego Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej przez Jaj Niepokalane Serce. "Cud nad Odrą" ks. Michała Zielonki to publikacja o unikalnym charakterze. Składa się na nią świadectwo wiary "maryjnego" kapłana, dotycząca wydarzeń z 1997, które miały miejsce w Słubicach i w całej Polsce.
 • Maryja z Nazaretu

  Maryja z Nazaretu to filmowa opowieść o życiu Maryi, Matki Chrystusa, od dzieciństwa po zmartwychwstanie Jezusa.
 • Pomoc przeciw nieprzyjaciołom Twoim
  Apologia Maryi, Sławomir ZatwardnickiKsiążka Pomoc przeciw nieprzyjaciołom Twoim, czyli jak chwalić Maryję i bronić Jej godności Sławomira Zatwardnickiego dostarcza Czytelnikowi argumentów pozwalających bronić czci Matki Bożej. Jest także zaproszeniem do pogłębienia osobistej pobożności maryjnej, czemu sprzyja śmiała refleksja teologiczna proponowana przez autora.
 • Poznaj tajemnice życia Maryi, Ma...
  Maryja. Biografia Matki BożejKim była młoda dziewczyna, której Bóg powierzył najważniejszą w dziejach świata misję? Dlaczego właśnie Ona została nie tylko Matką Zbawiciela, ale również Matką wszystkich wierzących? Jak wyglądało codzienne życie Świętej Rodziny w Nazarecie? Pawłowi F. Nowakowskiemu udaje się prześledzić losy Maryi
 • Teraz i w godzinę śmierci
  Oglądaj Wielka epicka opowieść o sile różańca, splecionych z nim losach świata i losach pojedynczych ludzi, którym codziennie towarzyszy modlitwa, dzięki której na świecie dzieją się rzeczy niezwykłe...