Modlitwy maryjne

02 maj 2015

Dla Twego Serca Matko Boża

0 komentarzy · 8443 czytań · Drukuj

Dla Twego Serca Matko Boża, chcę uczynić wszystko, bo Bóg Tobie nie odmawia niczego. Nie chcę być szaleńcem tego świata. Jestem niczym. Pragnę być Twoim sługą. Tyś moja Pani i Królowa, Matka Boga i Mayka Moja.
Ty Matko, przyjmnij mnie do swego Serca, aby moje całe życie było do Twojej wyłącznej dyspozycji i przydało chwały Bogu w Trójcy Jedynemu. Tobie, Maryjo, zawierzam moją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, bez jakichkolwiek warunków.

Wiedz, ukochana Matko, że w godzinie mego Sądu, kiedy Bóg zażąda ode mnie rozliczenia z moich talentów, zwrócę Serce Boga na Ciebie, Matko, i powiem Mu: "Wiedziałem ukochany Ojcze, że nie zdołam  pomnożyć powierzonych mi skarbów tak, aby zadowolić Cię, mój Panie, bo jestem leniwy i słaby, oddałem je więc wszystkie Zarządcy, o którym wiem, że sam p[owierzyłeś Mu cały swój majątek, aby On go pomnażał tak, żeby dziś uczynić Cię, ukochany mój Boże, szczęśliwym".

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Modlitwy maryjne

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

Naród nasz polski i mila Ojczyzna nasza znowu w zagrożeniu. Ale czy możemy upadać na duchu? Nie! Bo z nami jest nasza Królowa, Najświętsza Maryja Panna! Intencja modlitewna samodzielna lub dodawana do dotychczasowych intencji odmawianych na Różańcu, przynajmniej jedna dziesiątka dziennie: Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogór...
shk15 · 23-10-2011 14:55